Bucak Haberleri
Bucak Haberleri

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, açıklama yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçildiği takdirde çözüm üreten, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı. Kahvaltılı basın toplantısında, hızlı bir çalışma temposu içinde oldukları vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 31 Mart yerel […]

14 Aralık 2018 - 16:57 'de eklendi.A+A-

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”
Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, açıklama yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçildiği takdirde çözüm üreten, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.
Kahvaltılı basın toplantısında, hızlı bir çalışma temposu içinde oldukları vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 31 Mart yerel seçimlerine kadar sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, gönül belediyeciliği anlayışını ön planda tuttuklarının altını çizdi.
Basın toplantısına, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti Merkez İlçe eski Başkanı Murat Akbıyık, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. Toplantıda kendisini basın mensuplarına tanıtarak konuşmasına başlayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, yerel seçim süreci içerisinde yapılan çalışmalar ve ziyaretler hakkında bilgi verip, Burdur’un temel sorunlarına değindi.
Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi’de konuşmasında yoğun bir çalışma halinde olduklarını belirterek halkla iç içe olduklarını, belediyecilik projelerini şubat ayında paylaşacaklarını söyledi.
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kurt toplantıda yaptığı konuşmada; “Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var. Bizde aday adayı olarak başvurduk. Halkımızın teveccühü, Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle aday gösterildik. Öncelikle kendimden bahsedeyim. 11/11/1978 doğumluyum. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümü mezunuyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Akaryakıt ve nakliye sektöründe iştigal etmekteyim. Aday adaylığımızdan önce Burdur Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı ve BUTSO’da yöneticiydim. Adaylığımız belli olduktan sonra bu görevlerimizi bırakmak zorunda kaldık. Seçim dönemiyle ilgili İstanbul’da Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere bu görevi takdim ederken yaşadığımız diyalogları aktarmak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Burdur’a ayrı bir önem gösteriyor. O günkü konuşmasında Burdur’un benim için ayrı bir yeri var, sizlere güveniyorum, inşallah Burdur’u alıpta, gelin dedi. Biz de dedik ki Sayın Cumhurbaşkanım bizde sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız, elimizden geldiği kadar çalışacağız ve Burdur’u alacağız. Şu anki çalışmalarımıza baktığımız zaman hızlı bir çalışma temposundayız. Teşkilatımızında desteğiyle mümkün olduğu kadar her yere girip,çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmamaya çalışıyoruz. Belediyecilik anlamında da biz adaletli,şeffaf ve çözüm üreten bir belediye olacağız. Hedefimiz bu. Esnaflıktan geldiğim için devamlı çözüm üreten, olabilirliğini bulmaya çalışan bir belediye anlayışıyla devam edeceğiz. Biz basın mensuplarını önemsiyoruz. Sorunlarını biliyoruz. Devamlı istişare içinde olacağız. Fikir alışverişinde bulunacağız. Seçildikten sonra Belediyeyi aldığımız takdirde de bu birlikteliğimiz her şekilde devam edecek.” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi kapı kapı dolaşıp, esnaf esnaf gezip, hastanelerde, pazar yerlerinde,her yerde olup gönüllere dokunacaklarını ifade ederek; “Bugün basın mensuplarıyla bir araya gelip, hasbihal etmek istedik. 2019 yerel seçimleri süreci hızlı bir şekilde devam ediyor. Bizlerde 6 aday adayımızla başladığımız bu serüvende teşkilatımızın teveccühü ve Cumhurbaşkanımızın onurlarıyla İstanbul’da ilk kırk aday açıklanırken Burdur’da açıklanıdı ve teşkilatımızda uzun yıllar görev yapmış, teşkilatımızın önemli isimlerinden Deniz Kurt seçildi. Aday olduğu ilan edildiği günden bugüne bizler kendisiyle teşkilatımın bütün kademeleriyle yoğun bir şekilde adayımızın arkasında çalışmalarımıza başladık. Gerçekten bizler Ak Parti hükümeti olarak Burdur’umuzda tekrar belediyeyi alarak devletimizin ve hükümetimizin yoğun bir şekilde Burdur’a yapılan yardımların yanında yerelde de belediyecilik anlamında büyük yatırımların Burdur’un özlemle beklediği hissediyor ve görüyoruz.
Buna takviye olarak inşallah halkımız tevveccüh ederse bizler büyük yatırımları hükümetimizle beraber, Cumhurbaşkanımızla beraber Deniz Başkanımızın öncülüğünde şehir merkezine özellikle kazandırmak istiyoruz. Projelerimizi Şubat ayında inşallah sizlerle buluşturacağız. Yoğun bir şekilde teşkilatımızla ve Deniz Başkanımla beraber çalışma halindeyiz.
İnşallah onları da halkımızla paylaştığımızda ne kadar iyi bir belediyecilik anlayışıyla yola çıktığımızı göstereceğiz.
Bizler Deniz Başkanla kendisinin hem siyasi tecrübeler hem işhayatındaki tecrübeleriyle büyük işleri başaracağını biliyoruz. Bu konuda hem cumhurbaşkınımız hem bizler tam anlamıyla güveniyoruz. İnşallah kapı kapı dolaşıp, esnaf esnaf gezip, hastanelerde, pazar yerlerinde, her yerde olup gönüllere dokunarak anlatacağız. Büyük bir başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi ve toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR… İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR…

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

“Asıl ödül ve gurur Bucak halkının Sıfır Atık Projesine desteğidir” “Asıl ödül ve gurur Bucak halkının Sıfır...

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

“Başkansız bırakılan Bucak’tan, sizlerin hiç yüzü kızarmıyor mu?” “Başkansız bırakılan Bucak’tan, si...

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ ORYANTİRİNG ŞAMPİYONU ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ ORYANTİRİNG ŞAMP...

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR… İYİ TATİLLER ÇOCUKLARR...

İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR… 2018 – 2019 Eğitim Öğreti...

“Asıl ödül ve gurur Bucak halkının Sıfır Atık Projesine desteğidir” “Asıl ödül ve gurur Bucak...

“Asıl ödül ve gurur Bucak halkının Sıfır Atık Projesine dest...

“Başkansız bırakılan Bucak’tan, sizlerin hiç yüzü kızarmıyor mu?” “Başkansız bırakılan Buca...

“Başkansız bırakılan Bucak’tan, sizlerin hiç yüzü kıza...

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ ORYANTİRİNG ŞAMPİYONU ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ O...

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ ORYANTİRİNG ŞAMPİYONU Okul Sporları ...

“Zengin Toprakların Fakir Bekçisi Olmamak İçin Çevre Duyarlılığını Önemsiyoruz” “Zengin Toprakların...

“Zengin Toprakların Fakir Bekçisi Olmamak İçin Çevre D...

VATANDAŞ,YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI VATANDAŞ,YETKİLİLERİ GÖRE...

VATANDAŞ,YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRDI Bucak İlçemiz Sanayi Sit...

“AKP’liler, oy arttırabileceğini düşünmektedir” “AKP’liler, oy arttırabil...

“Seçimi kaybedeceğini anlayan AKP’liler,oy arttırabileceğini...

“Ak Partimiz, Bucak’ımızda güçlüdür ve öndedir” “Ak Partimiz, Bucak’...

“Ak Partimiz her zaman olduğu gibi Bucak’ımızda güçlüd...

Narkotik Köpeği, çalı aralarındaki uyuşturucuları buldu Narkotik Köpeği, çalı ara...

Narkotik Köpeği, çalı aralarındaki uyuşturucuları buldu Buca...

Mümin Kuzgun, “Hiç Bir Partiden Aday, Aday Adayı Değilim” Mümin Kuzgun, “Hiç Bir Pa...

Mümin Kuzgun, “Hiç Bir Partiden Aday, Aday Adayı Değilim” İy...

POLİTİKA HABERLERİ
VIDEO GALERİ
bucak matbaa haberler haberler