Bucak Haberleri
Bucak Haberleri

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, açıklama yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçildiği takdirde çözüm üreten, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı. Kahvaltılı basın toplantısında, hızlı bir çalışma temposu içinde oldukları vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 31 Mart yerel […]

14 Aralık 2018 - 16:57 'de eklendi.A+A-

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”
Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, açıklama yapan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçildiği takdirde çözüm üreten, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.
Kahvaltılı basın toplantısında, hızlı bir çalışma temposu içinde oldukları vurgulayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, 31 Mart yerel seçimlerine kadar sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirterek, gönül belediyeciliği anlayışını ön planda tuttuklarının altını çizdi.
Basın toplantısına, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti Merkez İlçe eski Başkanı Murat Akbıyık, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. Toplantıda kendisini basın mensuplarına tanıtarak konuşmasına başlayan Ak Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, yerel seçim süreci içerisinde yapılan çalışmalar ve ziyaretler hakkında bilgi verip, Burdur’un temel sorunlarına değindi.
Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi’de konuşmasında yoğun bir çalışma halinde olduklarını belirterek halkla iç içe olduklarını, belediyecilik projelerini şubat ayında paylaşacaklarını söyledi.
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kurt toplantıda yaptığı konuşmada; “Önümüzde 31 Mart yerel seçimleri var. Bizde aday adayı olarak başvurduk. Halkımızın teveccühü, Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle aday gösterildik. Öncelikle kendimden bahsedeyim. 11/11/1978 doğumluyum. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme bölümü mezunuyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Akaryakıt ve nakliye sektöründe iştigal etmekteyim. Aday adaylığımızdan önce Burdur Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı ve BUTSO’da yöneticiydim. Adaylığımız belli olduktan sonra bu görevlerimizi bırakmak zorunda kaldık. Seçim dönemiyle ilgili İstanbul’da Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere bu görevi takdim ederken yaşadığımız diyalogları aktarmak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Burdur’a ayrı bir önem gösteriyor. O günkü konuşmasında Burdur’un benim için ayrı bir yeri var, sizlere güveniyorum, inşallah Burdur’u alıpta, gelin dedi. Biz de dedik ki Sayın Cumhurbaşkanım bizde sizlerin güvenini boşa çıkarmayacağız, elimizden geldiği kadar çalışacağız ve Burdur’u alacağız. Şu anki çalışmalarımıza baktığımız zaman hızlı bir çalışma temposundayız. Teşkilatımızında desteğiyle mümkün olduğu kadar her yere girip,çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmamaya çalışıyoruz. Belediyecilik anlamında da biz adaletli,şeffaf ve çözüm üreten bir belediye olacağız. Hedefimiz bu. Esnaflıktan geldiğim için devamlı çözüm üreten, olabilirliğini bulmaya çalışan bir belediye anlayışıyla devam edeceğiz. Biz basın mensuplarını önemsiyoruz. Sorunlarını biliyoruz. Devamlı istişare içinde olacağız. Fikir alışverişinde bulunacağız. Seçildikten sonra Belediyeyi aldığımız takdirde de bu birlikteliğimiz her şekilde devam edecek.” dedi.
Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi kapı kapı dolaşıp, esnaf esnaf gezip, hastanelerde, pazar yerlerinde,her yerde olup gönüllere dokunacaklarını ifade ederek; “Bugün basın mensuplarıyla bir araya gelip, hasbihal etmek istedik. 2019 yerel seçimleri süreci hızlı bir şekilde devam ediyor. Bizlerde 6 aday adayımızla başladığımız bu serüvende teşkilatımızın teveccühü ve Cumhurbaşkanımızın onurlarıyla İstanbul’da ilk kırk aday açıklanırken Burdur’da açıklanıdı ve teşkilatımızda uzun yıllar görev yapmış, teşkilatımızın önemli isimlerinden Deniz Kurt seçildi. Aday olduğu ilan edildiği günden bugüne bizler kendisiyle teşkilatımın bütün kademeleriyle yoğun bir şekilde adayımızın arkasında çalışmalarımıza başladık. Gerçekten bizler Ak Parti hükümeti olarak Burdur’umuzda tekrar belediyeyi alarak devletimizin ve hükümetimizin yoğun bir şekilde Burdur’a yapılan yardımların yanında yerelde de belediyecilik anlamında büyük yatırımların Burdur’un özlemle beklediği hissediyor ve görüyoruz.
Buna takviye olarak inşallah halkımız tevveccüh ederse bizler büyük yatırımları hükümetimizle beraber, Cumhurbaşkanımızla beraber Deniz Başkanımızın öncülüğünde şehir merkezine özellikle kazandırmak istiyoruz. Projelerimizi Şubat ayında inşallah sizlerle buluşturacağız. Yoğun bir şekilde teşkilatımızla ve Deniz Başkanımla beraber çalışma halindeyiz.
İnşallah onları da halkımızla paylaştığımızda ne kadar iyi bir belediyecilik anlayışıyla yola çıktığımızı göstereceğiz.
Bizler Deniz Başkanla kendisinin hem siyasi tecrübeler hem işhayatındaki tecrübeleriyle büyük işleri başaracağını biliyoruz. Bu konuda hem cumhurbaşkınımız hem bizler tam anlamıyla güveniyoruz. İnşallah kapı kapı dolaşıp, esnaf esnaf gezip, hastanelerde, pazar yerlerinde, her yerde olup gönüllere dokunarak anlatacağız. Büyük bir başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi ve toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Bucak, her zaman yanımızda oldu” “Bucak, her zaman yanımızda oldu”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” “Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayı...

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” “Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bo...

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
“Bucak, her zaman yanımızda oldu” “Bucak, her zaman yanımız...

“Bucak, her zaman yanımızda oldu” Ak Parti Burdur Milletveki...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” “Her Zaman Emrullah Başka...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” Ak Parti Burdur M...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” “Sandıkları Patlatacağız,...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” Ak Parti Bu...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİ...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ 31 Mart yerel seçimleri için ma...

“PROJELERİMİZ HAZIR, SADECE HALKIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR” “PROJELERİMİZ HAZIR, SADE...

“PROJELERİMİZ HAZIR, SADECE HALKIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ...

“Sandığa güçlü bir irade koyacağınıza yürekten inanıyorum” “Sandığa güçlü bir irade ...

“Sandığa güçlü bir irade koyacağınıza yürekten inanıyorum” A...

Sulama Birliği 30 Bin Fidan Dikecek Sulama Birliği 30 Bin Fid...

Sulama Birliği 30 Bin Fidan Dikecek Bucak Sulama Birliği Ona...

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMET CADIL’A ZİYARET KORKUTELİ FATMA-MEHMET CA...

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHM...

BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORMANI OLUŞTURULDU BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORM...

BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORMANI OLUŞTURULDU Bucak’ta BEKAP (Buc...

Şehidin İsmi Caddeye Verildi Şehidin İsmi Caddeye Veri...

Şehidin İsmi Caddeye Verildi Zeytin Dalı Harekatı’nda geçen ...

POLİTİKA HABERLERİ
VIDEO GALERİ
bucak matbaa haberler haberler