Bucak Haberleri
Bucak Haberleri

“Kazanmak için canla başla çalışacağız”

“Kazanmak için canla başla çalışacağız” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genel Merkezimizin layık gördüğü başkan adamız ve Bucak’ımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi. […]

28 Aralık 2018 - 17:23 'de eklendi.A+A-

“Kazanmak için canla başla çalışacağız”

“Kazanmak için canla başla çalışacağız”
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Genel Merkezimizin layık gördüğü başkan adamız ve Bucak’ımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.
Ak Parti Genel Merkezi tarafından Ak Parti Bucak İlçe Başkanı olarak atanan Serdar Besler, Perşembe günü akşam saatlerinde basın toplantısı düzenledi. Ak Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası’nda gerçekleştirilen basın toplantısına Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, Ak Parti Bucak Kadın Kolları Başkanı Hatice Dalgar, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları Teşkilatı ile partililer katıldı.
Toplantıda basın açıklamasını yapan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, ilk olarak kendini tanıttı ve yaşanan süreci anlattı. 26.12.2018 tarihi itibariyle AK Parti Genel Merkezinin bu ulvi görevi kendisine tevdi etmiş bulunduğunu ifade eden Besler, “En kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimi belirleyerek, hep birlikte partimize Bucak’ımıza ve Bucak’ lımıza hizmet etmeye başlayacağız inşallah.”dedi. “Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.”diye sözlerine devam eden Besler, “15 Belediye Başkan Aday adayımızdan Genel Merkezimiz hangi ismi bu göreve layık bulursa bulsun, Bucak’ımızın ve adaylarımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”şeklinde konuştu.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Sayın basın mensuplarımız, Değerli Kadın Kolları Başkanım, Değerli Gençlik Kolları Başkan yardımcım, Değerli Belediye Meclis Üyelerimiz, Değerli İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Değerli Belde Başkanlarım hepiniz hoş geldiniz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Serdar BESLER, 1979 yılı Bucak doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Bucak’ta tamamladım. İşletme Fakültesi mezunuyum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
Bilindiği üzere İlçe Başkanımız Sayın Adem ŞENGÜL Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden ayrıldı. Bu vesileyle kendisine ve yönetim kurulu üyelerine partimiz adına yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.
26.12.2018 tarihi itibariyle AK Parti Genel Merkezimiz bu ulvi görevi tarafıma tevdi etmiş bulunuyor. En kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimi belirleyerek, hep birlikte partimize Bucak’ımıza ve Bucaklımıza hizmet etmeye başlayacağız inşallah.
Buradan, bugüne kadar partimizde Belediye Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği ve Teşkilatımızın yönetim kurullarında görev almış, Partimizi layıkıyla temsil etmiş herkese çok teşekkür ediyorum.
Tabi teşekkürün en büyüğünü teveccühlerini, oylarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli hemşehrilerimiz hak ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ a ve Ak Partimize 16 yıldır artarak devam eden sevgi ve muhabbet besleyen tüm halkımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Henüz Belediye Başkan adayımız netleşmedi. 15 Belediye Başkan Aday adayımız bulunmaktadır. Görev bekleyen tüm arkadaşlarımız bizim için birer başkan adayıdır. Genel Merkezimiz hangi ismi bu göreve layık bulursa bulsun, Bucak’ımızın ve adaylarımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Sözlerimi burada sonlandırırken, teşriflerinden dolayı değerli basın mensuplarımıza ve desteklerini esirgemeyip buraya kadar zahmet edip gelen tüm teşkilat üyelerimize teşekkür eder, Saygı, sevgi ve muhabbetle selamlarım.”
Basın açıklamasının ardından Ak Parti Bucak Gençlik Kolları tarafından Başkan Besler’e hediye takdim edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Bucak, her zaman yanımızda oldu” “Bucak, her zaman yanımızda oldu”

“Kazanmak için canla başla çalışacağız” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük aileni...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” “Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayı...

“Kazanmak için canla başla çalışacağız” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük aileni...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” “Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bo...

“Kazanmak için canla başla çalışacağız” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük aileni...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ

“Kazanmak için canla başla çalışacağız” Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, yaptığı basın açıklamasında, “Bizler bu büyük aileni...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
“Bucak, her zaman yanımızda oldu” “Bucak, her zaman yanımız...

“Bucak, her zaman yanımızda oldu” Ak Parti Burdur Milletveki...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” “Her Zaman Emrullah Başka...

“Her Zaman Emrullah Başkanın Arkasındayız” Ak Parti Burdur M...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” “Sandıkları Patlatacağız,...

“Sandıkları Patlatacağız, Oyunlarını, Bozacağız” Ak Parti Bu...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİ...

AK PARTİ’DEN MAHALLE MİTİNGİ 31 Mart yerel seçimleri için ma...

“PROJELERİMİZ HAZIR, SADECE HALKIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR” “PROJELERİMİZ HAZIR, SADE...

“PROJELERİMİZ HAZIR, SADECE HALKIMIZIN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ...

“Sandığa güçlü bir irade koyacağınıza yürekten inanıyorum” “Sandığa güçlü bir irade ...

“Sandığa güçlü bir irade koyacağınıza yürekten inanıyorum” A...

Sulama Birliği 30 Bin Fidan Dikecek Sulama Birliği 30 Bin Fid...

Sulama Birliği 30 Bin Fidan Dikecek Bucak Sulama Birliği Ona...

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMET CADIL’A ZİYARET KORKUTELİ FATMA-MEHMET CA...

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHM...

BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORMANI OLUŞTURULDU BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORM...

BUCAK’TA BEKAP KÜLTÜR ORMANI OLUŞTURULDU Bucak’ta BEKAP (Buc...

Şehidin İsmi Caddeye Verildi Şehidin İsmi Caddeye Veri...

Şehidin İsmi Caddeye Verildi Zeytin Dalı Harekatı’nda geçen ...

POLİTİKA HABERLERİ
VIDEO GALERİ
bucak matbaa haberler haberler