Bucak Haberleri

Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi

Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Ali Akalın, “Kulübümüzün geçmişten kalan sıkıntıları vardı onları yavaş yavaş çözmeye başladık. Daha da kat edeceğimiz çok yol var.”dedi. BAL 7’nci grupta mücadele eden ve 23 puanla üçüncü sırada bulunan Bucak Belediye Oğuzhansporlu oyuncular ve yeni yönetim akşam yemeğinde bir araya geldi. […]

Bu Haber 08 Aralık 2018 - 13:24 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi

Oğuzhansporlu sporcular ve yönetim yemekte bir araya geldi
Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Ali Akalın, “Kulübümüzün geçmişten kalan sıkıntıları vardı onları yavaş yavaş çözmeye başladık. Daha da kat edeceğimiz çok yol var.”dedi.
BAL 7’nci grupta mücadele eden ve 23 puanla üçüncü sırada bulunan Bucak Belediye Oğuzhansporlu oyuncular ve yeni yönetim akşam yemeğinde bir araya geldi. Bucak Belediye Oğuzhanspor’un yönetiminde bulunan ve geçmiş yıllarda hem sporcu hem de yöneticilik yapan Zeki Doğan futbolculara ve yeni yönetime moral amaçlı akşam yemeği verdi.
Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulup Başkanı Ali Çetiner’in Bucak Belediye Başkan Aday adaylığına istifa etmesinden dolayı önceki hafta yapılan seçimlerde Oğuzhanspor’un Başkanlığına seçilen Ali Akalın yemek sonrası yaptığı konuşmada moral yemeğini veren Zeki Doğan’a teşekkür etti. Başkan Akalın “Oğuzhanspor’un yönetimi aynı sadece yapılan seçimde başkanlığa ben geldim. Kulübümüzün geçmişten kalan sıkıntıları vardı onları yavaş yavaş çözme-ye başladık. Daha da kat edeceğimiz çok yol var. Bucaklı esnaflarımızın desteği çok büyük, inşallah bundan sonra-da esirgemezler. Pazar günü Sökesporla lig maçımız var. Bu maçta tüm Bucak’ı yanımızda görmek istiyoruz.”dedi.
Engelliler için maçların ücretsiz olacağını da söyleyen Başkan Arıkan, “Geçen hafta engelliler haftası vardı. Biz de Bucak Belediye Oğuzhanspor Kulübü olarak stada girişlerde engelleri kaldırdık. Bütün engelli kardeşlerimiz bundan sonra maçlarımızı ücretsiz olarak seyredebilirler.”şeklinde konuştu.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)
Bucak Haberleri
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal