• DOLAR
  5,9427
  %-0,03
 • EURO
  6,5390
  %-0,17
 • ALTIN
  301,39
  %-0,36
 • BIST
  7,7249
  %-0,47
ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ MASA TENİSİNDE İL 2.Sİ OLDU

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ MASA TENİSİNDE İL 2.Sİ OLDU

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ MASA TENİSİNDE İL 2.Sİ OLDU Burdur Gençlik Merkezi’nde Liselerarası Masa Tenisi İl Yarışması düzenlendi. Okul Sporları Federasyonu tarafından 11.12.2019 tarihinde düzenlenen yarışmaya Adem Tolunay Fen Lisesi Erkek Masa Tenisi Takımı da katıldı. Burdur Masa Tenisi Şampiyonasına il ve ilçelerden 18 takım ve 72 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Yarışmada, Adem Tolunay Fen […]

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ MASA TENİSİNDE İL 2.Sİ OLDU
Burdur Gençlik Merkezi’nde Liselerarası Masa Tenisi İl Yarışması düzenlendi. Okul Sporları Federasyonu tarafından 11.12.2019 tarihinde düzenlenen yarışmaya Adem Tolunay Fen Lisesi Erkek Masa Tenisi Takımı da katıldı. Burdur Masa Tenisi Şampiyonasına il ve ilçelerden 18 takım ve 72 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Yarışmada, Adem Tolunay Fen Lisesi Erkek Masa Tenisi Takımında bulunan Ali Berk KOYUNCU, Osman Furkan ÇELİKOĞLU, Fahreddin Enes ATALAY, Sezai Emre KONUK, üstün performans sergiledi. Rakiplerini mağlup eden Bucaklı öğrenciler, yarışma sonunda İl 2.si olarak Bucak’ın gururu oldular.
Müsabakalarda öğrencilerini biran olsun yalnız bırakmayan ve her durum öğrencilerin moral ve motivasyonunu yüksek tutmaya çalışan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zafer GÖKSU, öğrencilerini tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Okul Müdürü Nermin ULUIŞIK da, “Adem Tolunay Fen Lisesi olarak akademik alanda başarılı olduğumuz gibi sportif alanda da başarıların katlanarak devam etmesi gurur verici.” diyerek öğrencilerini tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?