• DOLAR
  5,9427
  %-0,03
 • EURO
  6,5390
  %-0,17
 • ALTIN
  301,39
  %-0,36
 • BIST
  7,7249
  %-0,47
Ak Parti Bucak Teşkilatı’nda Delege Seçimleri Yapıldı – YENİ TEŞKİLATTA KİMLER VAR?

Ak Parti Bucak Teşkilatı’nda Delege Seçimleri Yapıldı – YENİ TEŞKİLATTA KİMLER VAR?

Ak Parti Bucak Teşkilatı’nda Delege Seçimleri Yapıldı YENİ TEŞKİLATTA KİMLER VAR? AK Parti Bucak İlçe Başkanlığında, 15 Aralık 2019 Pazar günü 7. Olağan Kongre için delege seçimi gerçekleştirildi. AK Partili olan 501 kili kongreye katılım sağladı. Bu seçimle 2020 yılı içerisinde gerçekleşecek olan İlçe Kongresi için 400 delege belirlendi.16.12.2019 tarihi itibari ile de yeni Yönetim […]

Ak Parti Bucak Teşkilatı’nda Delege Seçimleri Yapıldı
YENİ TEŞKİLATTA KİMLER VAR?
AK Parti Bucak İlçe Başkanlığında, 15 Aralık 2019 Pazar günü 7. Olağan Kongre için delege seçimi gerçekleştirildi. AK Partili olan 501 kili kongreye katılım sağladı. Bu seçimle 2020 yılı içerisinde gerçekleşecek olan İlçe Kongresi için 400 delege belirlendi.16.12.2019 tarihi itibari ile de yeni Yönetim Kurulu oluştu.
Delege seçimlerinde konuşan AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, kongre sürecince güçlü bir şekilde birlik, beraberlik bütünlük sloganıyla yola çıktıklarını belirterek, “Bucak İlçe Başkanlığımız olarak Delege seçimimizi üyelerimizin katılımlarıyla şeffaf olarak gerçekleştirdik.
17 yıldır AK Parti iktidarı döneminde ilçemizde birçok yatırıma imza attık. Bunlar gösteriyor ki bu davaya sahip çıkıldığı zaman her alanda hayal dahi edemeyeceğimiz neticeleri almak mümkün oluyor. Yeter ki biz bir olalım, beraber olalım, iri olalım, diri olalım o zaman üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir iş yok.
‘İlçemize En İyi Hizmeti Yapmak İçin Çalışacağız’
Ben AK Partimizde Gençlik Kollarımızda Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasete başladım, partimizde değişik görevlerde bulundum. Rabbim nasip etti Genel Merkezimizin olurlarıyla İlçe Başkanlığı görevine başladım. Partimizin kuruluşundan bu güne görev yapan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar partimizi ileri seviyelere getirmek için çalıştılar, bizler de devraldığımız bu bayrağı daha da ileri taşımak için çalışacağız. Bugün geçekleştirdiğimiz delege seçimine AK Partimize ve davamıza gönül vermiş olan 501 partilimizin katılımı oldu. Bu seçimle 2020 yılı içerisinde gerçekleşecek olan İlçe Kongremiz için 400 delegeyi belirledik. Delegelerimiz İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini belirleyecek. AK Parti bir millet partisidir ve gücünü milletten almaktadır, böyle olmaya devam edecektir. Bizler de Milletvekillerimizle, İl Başkanımızla, Belediye Başkanımızla ve teşkilatlarımızla Bucak İlçemize en iyi hizmeti yapmak için çalışacağız.” diye konuştu.
“Bucak Teşkilatımızın Her Zaman Destekçisiyiz”
Bucak İlçe Delege seçimlerine katılan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi de, “Burdur İlimiz genelinde delege seçimlerimizi gerçekleştirdik. Bugün de Bucak İlçemizde Delege seçimini tamamladık. Geçtiğimiz günlerde Bucak İlçe Başkanlığı görevine ataması gerçekleştirilen Mustafa Oğuz kardeşimizin teşkilatımız için ve ilçemiz için yapacak olduğu çalışmalarda destekçisi olacağız. Delege seçimlerimiz Bucak İlçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
AK PARTİ BUCAK İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ BELLİ OLDU
Gün boyu devam eden seçimler sonunda, sandıklar açıldı ve sayımlar yapıldı. Dün AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri belli oldu. Geçtiğimiz ay Bucak İlçe Başkanlığı görevine atanan Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Yönetim Kurulu lisesini açıklamadan önce süreç ile ilgili açıklamada bulundu.
“TEŞKİLATIMIZLA BUCAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Açıklamasında yeni Teşkilat oluşturulması ile ilgili sürecin tamamlandığını belirten Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz “ 26/11/2019 tarihinde Bucak İlçe Başkanlığı görevine Genel Merkezimiz tarafından atandım. Bu atamayı takiben yeni yönetim kurulu oluşturmak için çalışmalarımıza başladık. İl Başkanımız Volkan Mengi vasıtasıyla, yaptığımız istişareler ve görüşmelerle belirlediğimiz isimleri Genel Merkezimize sunduk. Genel Merkezimizde yeni atamaların yapılması ve TBMM Bütçe görüşmeleri nedeniyle biraz süreç uzun sürdü. 16.12.2019 tarihi itibari ile Yönetim Kurulumuz oluştu. Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte amacımız Milletvekillerimiz Yasin Uğur ve Bayram Özçelik, Belediye Başkanımız Emrullah Ünal’la ve diğer teşkilatlarımızla birlikte uyum içerisinde çalışarak Bucak İlçemizin en iyi hizmeti alabilmesi için var gücümüzle gayret göstereceğiz. Biz, teşkilatlarımızla beraber, dün olduğundan daha fazla bir inançla, daha fazla bir gayretle ve daha büyük bir kararlılıkla, Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Liderimizin yolunda Bucak’ımız için çalışacağız. Yönetim Kurulumuz,İlimiz, ilçemiz ve partimiz için hayırlı olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. ”ifadelerine yer verdi.
“BUCAK İLÇE YÖNETİM KURULUMUZ HAYIRLI OLSUN”
Bucak İlçesinde oluşan yeni yönetim kurulunun oluşması ile ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı Volkan Mengi, “Parti tüzüğümüzde belirtildiği gibi İlçe Yürütme Kurulunu Üyelerimizi Genel Merkezimizle yaptığımız istişareler sonucunda belirlemiş durumdayız. Bucak İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz’un başkanlığında oluşan yönetim kurulumuzla uyum içerisinde İlçemize ve teşkilatımıza hizmet edeceğiz. Bucak İlçemize ve İlimize hayırlı olsun.”dedi.
AK PARTİ BUCAK İLÇE YÖNETİM KURULU LİSTESİNDE ŞU İSİMLER YE ALDI:
ASİL:

1-MUSTAFA OĞUZ, 2-ALİ AKÇAY, 3-ALİ RIZA KENDİR, 4-YUNUS KARACAN, 5-HÜSEYİN ALİCAN, 6-SEFA MUSTAFA KIZILTAN, 7-MEHMET SAYIN, 8-BÜNYAMİN KIZIL, 9-HARUN REŞİT DANACI, 10-OSMAN TAŞKIN, 11- AKİF ALTINIŞIK, 12-NURİ KOŞAY, 13-İLYAS DELEN, 14-MUSTAFA ŞAHİN, 15-EMRA AKÇAY BİLGİÇ, 16-EMİNE MATUR, 17-HATİCE BİLGİN, 18-ÖNDER DİKMEN, 19-OSMAN ERGİT, 20-MEHMET AKİF DERYAL

YEDEK
1-UĞUR ÜNAY, 2-MEHMET UYSAL, 3-NURÇİN ÖZGEN, 4-İSA CANGA, 5-AHMET MUTLU, 6-DURMUŞ UYSAL, 7-GÜRKAN AYKUT, 8-CELAL AKÇAY, 9-MEHMET KURUCA, 10-BUĞRA UYSALER,

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?