• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
ATIK PİL TOPLAMADA AYŞE SAK ORTAOKULU GEÇEN YIL İL 1.’Sİ OLDU

ATIK PİL TOPLAMADA AYŞE SAK ORTAOKULU GEÇEN YIL İL 1.’Sİ OLDU

ATIK PİL TOPLAMADA AYŞE SAK ORTAOKULU GEÇEN YIL İL 1.’Sİ OLDU Bucak Ayşe Sak Ortaokulu 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 287 kg Atık Pil toplayarak il 1.’si oldu. Bucak Ayşe Sak Ortaokulu 2017-2018 Eğitim öğretim yılında Atık Pil projesi kapsamında Burdur İl Birincisi oldu. Ayşe Sak ortaokuluna 11 Ekim 2019 Cuma günü Ayşe Sak Orta Okulu müdürü […]

ATIK PİL TOPLAMADA AYŞE SAK ORTAOKULU GEÇEN YIL İL 1.’Sİ OLDU
Bucak Ayşe Sak Ortaokulu 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 287 kg Atık Pil toplayarak il 1.’si oldu.
Bucak Ayşe Sak Ortaokulu 2017-2018 Eğitim öğretim yılında Atık Pil projesi kapsamında Burdur İl Birincisi oldu. Ayşe Sak ortaokuluna 11 Ekim 2019 Cuma günü Ayşe Sak Orta Okulu müdürü Ferhat Yıldırım’a Teşekkür Belgesi ve hediyesi Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal tarafından takdim edildi.
“Okulumuzu ve Öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyorum”
Belge takdimi ve masa tenisi açılışı öncesi Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Ayşe Sak Orta Okulu Kendilerine hediyelerini takdim etmek üzere gelmiş bulunuyoruz. Biliyorsunuz piller hayatımızda birçok yerde ve eşyalarda kullanılıyor. Küçük ve büyük ebatlarda birçok pil çeşitleri olarak enerji kaynakları olarak kullanıyoruz. Yapılış itibari ile içerisinde ağır metaller içerdiği için hem insan sağlığına hem de çevre sağlığına zarar veren maddeler. Görevini tamamlamış, yani ömrünü tamamladığı zaman çevremize atılmaması lazım. İnsanlar tarafından kullanılmaması lazım. Bu nedenle biz sıfır atık projemizde resmi kurum ve kuruluşlarımızda okullarımızda atık pil toplama üniteleri yerleştirdik. 2017/18 yılında 287 Kg atık pil toplandı. Ayşe Sak Ortaokulumuz öğrencileri ve öğretmenleri en fazla atık pil toplayarak Burdur Genelinde birinci oldular. Bizde Bucak Belediyesi olarak, bu birinciliklerini kutlamak ve hediyelerini takdim etmek amacıyla buradayız. Kendilerine ve okulumuza öğrencilerimiz için masa tenisi hediye ettik. Çocuklarımızın ve öğrencilerimizin duyarlılığından dolayı kendilerini canı gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamının diliyorum” dedi.
Birincilik ödülünü alan Ayşe Sak Orta Okulu müdürü Ferhat Yıldırım da “Öncelikle buraya kadar geldiğiniz hepinize sayın başkanıma çok teşekkür ediyorum. Okulumuz 2017/2018 Eğitim öğretim yılın da Atık Pil toplama projesinde Burdur İl Birincisi oldu. Emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin. Okulumuz olarak sıfır atık projesine sonuna kadar tam destek veriyoruz. 2017/2018 Eğitim öğretim yılın tam olarak 287 Kg atık pil toplandı. Bizler sıfır atık projesini destekliyoruz. Bu güzel hediyelerinden dolayı Belediye başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Ayşe Sak ortaokuluna 1’incilik ödülü verildi. Ödül takdiminin ardından Bucak Belediyesi tarafından okula masa tenisi hediye edildi. Bucak Belediye başkanı Emrullah Ünal ile öğrenciler Masa tenisi oynadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?