• DOLAR
  5,9446
  %0,01
 • EURO
  6,5425
  %-0,12
 • ALTIN
  300,06
  %-0,80
 • BIST
  7,7210
  %-0,52
Başkan Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi

Başkan Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi

Başkan Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, günümüzü kutlayarak hediye takdim etti. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Şirinler Parkta düzenlenen […]

Başkan Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Kahvaltı Düzenledi
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, günümüzü kutlayarak hediye takdim etti.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Şirinler Parkta düzenlenen kahvaltıya, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, Belediye Meclis üyeleri  ve Bucak’taki basın mensupları katıldı.
Kahvaltının ardından günün önemine ilişkin kısa bir konuşma yapan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bütün basın çalışanlarımızın gününü kutluyorum. Bazı programlardan dolayı bir gün sonra sizler bir araya geldik. Yerel basın, toplumun bilgilendirilmesi ve topluma yön verme açısından oldukça önemli görüyoruz. Yerel bir yönetici olarak, sizlerle yerelde neler yapabiliriz. Sizlerle karşılıklı sohbet ortamında istek ve taleplerinizi dinlemek için bir araya geldik. Ben tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.”dedi.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltı programının ardından Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, basın mensuplarına hediye takdiminde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?