• DOLAR
  5,9487
  %0,08
 • EURO
  6,5486
  %-0,03
 • ALTIN
  300,26
  %-0,73
 • BIST
  7,7304
  %-0,40
“Bu bir bayrak yarışıdır”

“Bu bir bayrak yarışıdır”

“Bu bir bayrak yarışıdır” CHP Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız’ın CHP Bucak İlçe Başkanlığı görevi sona eriyor.5 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan 37.Olağan Genel Kurulda aday olmadığını açıklayan Yıldız,’Bu bir bayrak yarışıdır.Görevi yeni seçilecek arkadaşlarıma gururla devredeceğim’dedi. CHP Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız, yaptığı açıklamada, “2013 yılından itibaren başladığımız Cumhuriyet Halk Partisi Bucak İlçe Yönetim […]

“Bu bir bayrak yarışıdır”
CHP Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız’ın CHP Bucak İlçe Başkanlığı görevi sona eriyor.5 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan 37.Olağan Genel Kurulda aday olmadığını açıklayan Yıldız,’Bu bir bayrak yarışıdır.Görevi yeni seçilecek arkadaşlarıma gururla devredeceğim’dedi.
CHP Bucak İlçe Başkanı Aziz Yıldız, yaptığı açıklamada, “2013 yılından itibaren başladığımız Cumhuriyet Halk Partisi Bucak İlçe Yönetim kurulu üyeliğimiz ve 2014 yılından itibaren CHP Bucak İlçe Başkanlığı görevini bugüne kadar layıkıyla yeterine getirmeye çalıştım. Bucak ilçesinde partisini seven, verilen her görevi yerine getirmeye çalışan, CHP’li olmanın bir erdem misali olması için örnek gösterilecek yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkanlığı görevim boyunca partimize,ilçemize ve ilimize hizmet ederek çalışmalarda bulundum.5 yıl 2 aydır devam eden CHP Bucak İlçe Başkanlığı görevimi yapılacak olan 37.Olağan Genel Kurulu-muzda yani 5 Ocak 2020 tarihinde sonlandırıyorum. Kongrede yeniden aday olmayarak görevimizi yeni seçilecek yönetim kurulumuza devredece-ğim. Atatürk İlkeleri ışığında , aydınlık yarınlara giden yolda halkımızın her zaman hizmetindeyiz. Partimizin Atatürk’ümüzün bize bıraktığı Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni yaşatmak için yürü-meye devam edeceğiz. Bugüne kadar birlikte çalıştığımız milletve-killerimize, il başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza,yönetim kurulu üyelerimize, kamu kurum ve daire amirlerine, sivil toplum kuruluşu başkanlarına ve üyelerine,basın kuruluşlarına ve partimizin her kademesinde görev yapan tüm üyelerimize ve partililerimize, son olarak da Bucak halkına sonsuz teşekkürlerimi iletir,selam ve saygılarımı sunarım.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?