• DOLAR
  5,9427
  %-0,03
 • EURO
  6,5390
  %-0,17
 • ALTIN
  301,39
  %-0,36
 • BIST
  7,7249
  %-0,47
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı ZEKİ DOĞAN Oldu

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı ZEKİ DOĞAN Oldu

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı ZEKİ DOĞAN Oldu Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünün Olağan Üstü Kongresinde yapılan seçimde Zeki Doğan yeni başkan seçildi. Başkan Doğan, “Oğuzhan Spor’umuzda daha önce futbol oynadım, antrenörlük yaptım ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek, eski güzel günlerine gelmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.”dedi. Bucak Belediyesi […]

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı ZEKİ DOĞAN Oldu
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünün Olağan Üstü Kongresinde yapılan seçimde Zeki Doğan yeni başkan seçildi. Başkan Doğan, “Oğuzhan Spor’umuzda daha önce futbol oynadım, antrenörlük yaptım ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek, eski güzel günlerine gelmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.”dedi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünün Olağan Üstü Kongresi 12 Ocak 2020 Pazar günü yapıldı. Recai Tosyalı Düğün Salonunda saat 14.00’da yapılan kongreye Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Erdener Bede, İlçe Jandarma Komutanı İlker Kar, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, CHP Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mustafa İnal ve Oğuzhanspor’a gönüllüleri katıldı.
Kongrede ilk olarak Divan Başkanlığı seçimi yapıldı. Divan Başkanlığını Necmi Erk’in yaptığı kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Gündem ve Gelir Gider Tablosu okundu. Divan Tarafından seçime girmek isteyen listeler istendi. Liste Divan Başkanlığına sunuldu. Tek liste ile gidilen seçimde liste oylamaya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi. Kongrede konuşma yapan Ercan Mutlu, yeni seçilen Başkana başarılar diledi. Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal da yeni seçilen yönetim kurulunu tebrik ederek, başarılar diledi.
Bucak Oğuzhanspor eski başkanı Ali Topay, Ercan Mutlu’nun iddialarının yalan olduğunu söyleyerek Oğuzhanspor’un başarı elde etmesi için elinden geleni yaptığını belirtti. Topay, Belediye Başkanına teşekkür ederek yeni Yönetime başarılar diledi.
2018-2019 döneminde başkanlık yapan Hüseyin Çetiner ise başkanlık yaptığı dönemde yaşadığı zorlukları anlatarak yeni yönetime başarılar diledi.
Zeki Doğan’ın Başkan seçildiği kongrede yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu: Zeki Doğan, Adnan Aytaç, Bilal Özel, Mehmet Erk, Ali Özkan, Osman İnal, Mustafa Doğan, Mustafa Talay, Erol Aktaş, Mustafa Şencen, Osman Oktay, İbrahim Gönenç, Bilal Kurum, Hüseyin Tülkay, Hasan Yalçın Meçikoğlu.
Bucak Belediyesi OğuzhanSpor Olağanüstü kongre sonrasında bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Zeki Doğan; “Yönetim Kurulu Üyelerinin istifası sonrasında olağan üstü kongre kararı alan Kulübümüzde arkadaşlarımızla birlikte yönetime talip olduk. Bugün gerçekleşen kongre sonrasında Başkanlık görevine seçildim. Henüz yönetim kurulumuzda görev dağılımı yapmadık. Oğuzhan Spor’umuzda daha önce futbol oynadım, antrenörlük yaptım ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek, eski güzel günlerine gelmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz. Hocamızla ve futbolcularımızla 2. Yarı ile ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Oğuzhan Spor sevdalısı tüm hemşehrilerimizi takımımıza sahip çıkarak desteklemeye davet ediyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?