• DOLAR
  5,9427
  %-0,03
 • EURO
  6,5390
  %-0,17
 • ALTIN
  301,39
  %-0,36
 • BIST
  7,7249
  %-0,47
Bucak Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor

Bucak Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor

Bucak Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor Bucak Belediyesi, yıl içerisinde planlanan peyzaj çalışmalarına devam ediyor. Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, yapılan planlar çerçevesinde yürütülen çalışmalarda Antalya Burdur karayolu üzerinde peyzaj çalışmaları yapılıyor. Yol yapım çalışmalarının yanı sıra Bucak Belediyesi ilçe sınırlarında yer alan okullarda ve camilerde bahçe peyzaj’a, yönelik çalışmaları da gerçekleştiriyor. […]

Bucak Belediyesi Peyzaj Çalışmalarına Devam Ediyor
Bucak Belediyesi, yıl içerisinde planlanan peyzaj çalışmalarına devam ediyor.
Bucak Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, yapılan planlar çerçevesinde yürütülen çalışmalarda Antalya Burdur karayolu üzerinde peyzaj çalışmaları yapılıyor.
Yol yapım çalışmalarının yanı sıra Bucak Belediyesi ilçe sınırlarında yer alan okullarda ve camilerde bahçe peyzaj’a, yönelik çalışmaları da gerçekleştiriyor.
Antalya Burdur karayolu üzerinde Bucak belediyesi proje ekibi tarafından yürütülen peyzaj ve bakım çalışmalarını değerlendiren Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, sosyal yaşam alanlarına hassasiyet gösterdiklerini vurguladı.
Çevrenin korunmasının önemine değinen Başkan Ünal; “Çünkü bu dünya bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık. Torunlarımıza en iyi biçimde teslim edeceğiz anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerimizde sosyal yaşam alanları olan parklarımızın tamir, tadilat, peyzaj ve bakım çalışmalarını ekip arkadaşlarımız ile birlikte hayata geçiriyoruz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?