• DOLAR
  5,9446
  %0,01
 • EURO
  6,5425
  %-0,12
 • ALTIN
  300,06
  %-0,80
 • BIST
  7,7210
  %-0,52
BUCAK PROTOKOLÜNDEN BUCAKLI HEMŞERİMİZE ZİYARET

BUCAK PROTOKOLÜNDEN BUCAKLI HEMŞERİMİZE ZİYARET

BUCAK PROTOKOLÜNDEN BUCAKLI HEMŞERİMİZE ZİYARET Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu Isparta il Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Ömer Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu “Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Ömer Yılmaz’a Bucak Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve Bucak […]

BUCAK PROTOKOLÜNDEN BUCAKLI HEMŞERİMİZE ZİYARET
Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu Isparta il Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Ömer Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu “Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Ömer Yılmaz’a Bucak Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Hasan Yalçın Meçikoğlu ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Bucaklı hemşerimizin Isparta’da da eğitim camiasında başarılı olacağına inancımız tamdır. Ülkemizin geleceği eğitim ordumuzun neferleri ile öğretmenlerimizle uyum içinde daha iyi bir nesil oluşturacaklarına inanıyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Ömer Yılmaz ilçemizin yetiştirdiği değerli öğretmenlerimizden, idarecilerimizden birisidir. Değerli Ömer Yılmaz, gerek akademik kariyerinde, gerekse Çorum il Milli Eğitim Müdürlüğünde başarılı hizmetlere imza atmıştır. Hemşerimizin daha önceki görevlerinde olduğu gibi Isparta’da da başarılara imza atacağına inanıyorum. İlçemize komşu Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı Bucak ilçe halkı olarak memnuniyet duyduk. Yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “Bucaklı hemşerimiz Ömer Yılmazı’ın Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından dolayı memnuniyet duyduk. Ömer Yılmaz görevi gereği ilçemiz dışında görevlerde bulunmuş, fakat ilçemizle ilişkilerini hiç kesmemiş, ilçemizin ticaretten eğitime sorun ve çözüm yollarıyla ilgili sürekli görüş ve önerilerini sunmuş bir kardeşimizdir. Görüş ve düşünceleriyle ilçemizin gelişimine katkıda bulunmuştur. İl Müdürü Ömer Yılmaz kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’ da Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nun ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Isparta il Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz bir süre sohbet ederek Bucak’a yapılan hizmetler ve yapılması planlanan hizmetler hakkında görüş alış verişinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?