• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
BUCAK VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU’NDAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ

BUCAK VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU’NDAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ

BUCAK VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU’NDAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ Bucak Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri aileleri ile birlikte Cumhuriyetin 96. Yılı dolayısıyla Oryantring Etkinliği ve akabinde Cumhuriyet Yürüyüşünü gerçekleştirdi. Okul Müdürü Melike ÜSTÜN “Oryantring harita yardımı ile yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir spordur. Bir doğa sporu olarak yediden yetmişe kadar her kesime hitap eden Oryantring, […]

BUCAK VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU’NDAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ
Bucak Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri aileleri ile birlikte Cumhuriyetin 96. Yılı dolayısıyla Oryantring Etkinliği ve akabinde Cumhuriyet Yürüyüşünü gerçekleştirdi.
Okul Müdürü Melike ÜSTÜN “Oryantring harita yardımı ile yön bulmayı içeren, zamana karşı yapılan bir spordur. Bir doğa sporu olarak yediden yetmişe kadar her kesime hitap eden Oryantring, ayrıca bütün ailenin birlikte yapabileceği bir aile sporudur.
Bizler de Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu ailesi olarak yediden yetmişe birlikteliğimizin sembolü, Geleneksel Oryantring Etkinliğimizi yaparak akabinde tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle birlikte ellerimizde Türk Bayrakları ve Marşlar eşliğinde Cumhuriyet Yürüyüşümüzü gerçekleştirdik.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?