• DOLAR
  5,9446
  %0,01
 • EURO
  6,5425
  %-0,12
 • ALTIN
  300,06
  %-0,80
 • BIST
  7,7210
  %-0,52
“BUCAK’I DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

“BUCAK’I DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

“BUCAK’I DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ” Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, çalışmak için geldiğini ve Bucak’ın daha ileriye gitmesini ve Türkiye’de eğitimde daha önemli yerlere gelmesi için kendisi dahil olmak üzere, veli, öğrenci, öğretmen, idareciler olarak daha çok çalışacaklarını ifade etti. Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan’ın Burdur’a Uzman öğretmen olarak atanmasının ardından Bucak […]

“BUCAK’I DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, çalışmak için geldiğini ve Bucak’ın daha ileriye gitmesini ve Türkiye’de eğitimde daha önemli yerlere gelmesi için kendisi dahil olmak üzere, veli, öğrenci, öğretmen, idareciler olarak daha çok çalışacaklarını ifade etti.

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan’ın Burdur’a Uzman öğretmen olarak atanmasının ardından Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Adıyaman Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar’ın atandı. Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, 10 Aralık 2019 Salı günü itibariyle görevine başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yazar, dün saat 10.30’da Bucak’taki basın mensuplarını makamında ağırladı. Akça Gazete sahibi DHA muhabiri Halim Akça, Kanal 15, Ses 15, Hedef Gazetesi ve Oğuzeli gazetesi muhabirlerinin katıldığı ziyarette, sıcak ve samimi sohbet havasında gerçekleştirilen tanışma sonrası Bucak’ın eğitimdeki yeri ve önemi konuşuldu.
Görevine başlayalı 2 gün olmasına rağmen Bucak ve insanları tarafından samimi bir şekilde karşılandığını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, “10 Aralık 2019 Salı günü itibariyle Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevime başladım. Bucak, gerçekten eğitime değer veren bir yer. Bucak’ın bu özelliğini önceden de duyuyordum. Benden önce görev yapan bütün müdürlerime teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı devraldık. İnşallah Bucak’ımızın daha ileriye gitmesini ve Türkiye’de eğitimde daha önemli yerlere gelmesini arzu ediyoruz. Öğrencilerimizin sadece akademik alanda değil hem gönüllerine vatan millet sevgisini , imani duygularını bunlarla beraber ahlaki değerleri de gönüllerine koymak istiyoruz. Bu sayede Bucak’ımızı, gerçekten hak ettiği yerde ama daha güzel yerlere gelerek daha ileriye taşımaya çalışacağız.
Biz çalışmak için geldik. Bize ne düşüyorsa yapacağız. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.” şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda basın mensupları, Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar’a hayırlı olsun dileklerini ileterek makamdan ayrıldılar.
Neşet YAZAR kimdir: 1974 yılında Adana Pozantı ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Pozantı ve İstanbul’da bitirdi. Ceyhan Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesinden mezun oldu. Yükseköğrenimini Gazi Üniversitesi Ticaret ve Turizm Eğitim Fakültesi Turizm Öğretmenliği bölümünde yaptı. 1996 yılında Aydın’ın Karacasu ilçesine atandı. Burada çeşitli öğretmenlik ve idarecilik görevlerinden sonra 1999 yılında Hakkâri’ye atandı. Hakkâri Ticaret Meslek Lisesi’nde ve Öğretmenevi Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2002 yılında Adıyaman’a atandı. Adıyaman Atatürk Lisesi, Adıyaman Ticaret Meslek Lisesinde görev yaptıktan sonra 2007 yılında Gerger Çok Programlı Lisesine Müdür olarak atandı. 2009 yılında Kâhta Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi müdürü oldu. 2013 yılında Gerger İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Daha sonra Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 2018 yılında 1 yıl Kilis ilinde görev yaptıktan sonra 18 Eylül 2019 tarihinde tekrar Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. 10 Aralık 2019 tarihinde Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?