• DOLAR
  5,9427
  %-0,03
 • EURO
  6,5390
  %-0,17
 • ALTIN
  301,39
  %-0,36
 • BIST
  7,7249
  %-0,47
BURDUR GAZETECİLER YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

BURDUR GAZETECİLER YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

BURDUR GAZETECİLER YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel,“Gazetecilerin sorunları var. Ancak yerelde ilçe bazındaki gazeteci meslektaşlarımız ise bu sorunları daha derinden hissetmektir.”dedi. Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Karasakal gazetemizi ziyaret etti. Burdur Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel cemiyet üyeleriyle sürekli diyalog halinde olan, Gazeteciliğin ilimizde ilerlemesini […]

BURDUR GAZETECİLER YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET
Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel,“Gazetecilerin sorunları var. Ancak yerelde ilçe bazındaki gazeteci meslektaşlarımız ise bu sorunları daha derinden hissetmektir.”dedi.
Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Karasakal gazetemizi ziyaret etti. Burdur Gazeteciler Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel cemiyet üyeleriyle sürekli diyalog halinde olan, Gazeteciliğin ilimizde ilerlemesini sağlamak amacıyla çalışan başarılı bir başkan olarak dikkatleri çekiyor. Başkan Tuncel Oğuzeli Gazetesi Sahibi Mustafa Tulum’un Annesinin vefatından dolayı Bucak’ ilçemize gelerek cenaze törenine katıldı. Akabinde Bucak’ta faaliyet gösteren gazetecilere imkanlar nispetinde ziyaretler gerçekleştiren Cemiyet Başkanı Küşat Tuncel, gazeteciliğin ve gazetecilerin önemine dikkat Çekti.
Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel ve Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Karasakal gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Tutum ile bir süre sohbet ettiler. Başkan Tuncel; “Gazeteciler önemli bir kamu görevi ifa etmektedir. Gazetecinin mesaisi olmaz, gece gündüz okurlarına haber ulaştırmak için mesaisini sarf eder. Gazetecilerin sorunları var. Ancak yerelde ilçe bazındaki gazeteci meslektaşlarımız ise bu sorunları daha derinden hissetmektir. Mesleğini özveri ile yapan tüm meslektaşlarımızı kutluyorum.”dedi.
Gazetemiz Sahibi Mustafa Tutum ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Tutum’dan cemiyetin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Gazetemiz Kurucusu Mustafa Tutum Cemiyetimizin Burdur ilimizde başarılı çalışmalara imza attığının altını çizerek; Cemiyetin ve Kürşat Başkanın çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?