• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
KÜÇÜK YAŞTA TEMA GÖNÜLLÜSÜ OLDULAR

KÜÇÜK YAŞTA TEMA GÖNÜLLÜSÜ OLDULAR

KÜÇÜK YAŞTA TEMA GÖNÜLLÜSÜ OLDULAR Bucak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri, TEMA gönüllüsü olarak duyarlı bir davranışa örnek oldular. Rozetlerini büyük bir gururla takan minik TEMA gönüllüleri, artık doğaya saygılı, çevreye örnek bireyler olacak. Bucak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri TEMA gönüllüsü oldular. Sınıfın tamamının üye olmasından dolayı sınıf kapısına “Bu […]

KÜÇÜK YAŞTA TEMA GÖNÜLLÜSÜ OLDULAR
Bucak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri, TEMA gönüllüsü olarak duyarlı bir davranışa örnek oldular. Rozetlerini büyük bir gururla takan minik TEMA gönüllüleri, artık doğaya saygılı, çevreye örnek bireyler olacak.
Bucak Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri TEMA gönüllüsü oldular. Sınıfın tamamının üye olmasından dolayı sınıf kapısına “Bu sınıfın öğrencileri TEMA gönüllüsü” kartı asıldı. Öğrencilere de üyelik kartları, rozetleri ve TEMA önlükleri, okulda düzenlenen törenle teslim edildi. 10 TL bağışta bulunarak TEMA vakfına üye olan öğrenciler, daha yeşil bir gelecek için, yaşanabilir bir gelecek için herkesi TEMA gönüllüsü, doğa gönüllüsü olmaya davet ettiler.
Rozet takımı öncesi Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Müdürü Mehmet Fatih Özkan, “Okulumuz 3-C sınıfı öğrencilerimiz 10 TL bağışta bulunarak TEMA vakfına üye olmuşlar. Öğrencilerimiz küçük yaşta TEMA gönüllüsü oldular. Sınıfın kapısına “Bu sınıfın öğrencileri TEMA gönüllüsü” kartı asılacak. Öğrencilerimiz TEMA tişörtlerini giydiler, üye kartları ve rozetleri geldi. Birazdan TEMA rozetlerini takacağız. 11 Kasım’da ağaç dikme etkinliği var. Bucak’tan bu etkinliğe katılacak olanlar TEMA sınıfları. TEMA’ya ben de üye olacağım. Sizlerin de üye olmasını tavsiye ederim. Okulumuzda üye sayımız %70’e ulaşırsa okulumuz da TEMA OKULU olacak.” Diyerek öğrencileri bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik etti.
TEMA gönüllüsü 3-C sınıfı öğretmeni Hanım Kaya Çıtak da, “Hepimiz birer TEMA gönüllüsüyüz. Sizler de bizimle beraber TEMA masalına katılın, TEMA’nın bir üyesi olun. 1992 yılında kurulan TEMA, 27 yaşında. 27 yıldır binlerce fidan toprakla buluşuyor. Bizler de fidanları toprakla buluşturmak ve tasarrufu arttırmak için TEMA’ya üye olduk. Sizler de desteğinizi eksik etmeyin. Su kaynakları-mızı, topraklarımızı, havamızı hep birlikte koruyalım.”diyerek herkesi TEMA gönüllüsü olmaya davet etti.
Konuşmaların ardından TEMA gönüllüsü 3-C sınıfı öğrencilerine öğretmenler tarafından rozetleri takıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?