• DOLAR
  5,8021
  %0,27
 • EURO
  6,4264
  %0,39
 • ALTIN
  273,04
  %0,46
 • BIST
  7,6463
  %0,53
“Tek vücut olarak çalışacağız”

“Tek vücut olarak çalışacağız”

“Tek vücut olarak çalışacağız”
Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda partililer ile bir araya gelen Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, “Teşkilatımızın tüm kademelerinde emek sarf eden dava arkadaşlarımızla İlçemize hizmet ve davamızın bayrağını taşıma noktasında her zaman olduğu gibi birlik, dirlik ve beraberlik çerçevesinde tek vücut olarak çalışacağımız muhakkaktır.”dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanlığı’na atanan Mustafa Oğuz, Ak Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası’nda düzenlenen basın toplantısıyla partililerle buluştu. Toplantıya Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları, Ak Parti Bucak Kadın Kolları, Bucak Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda partililer katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “30 Kasım itibari ile Ağlasun’da delege seçimlerimize başlıyoruz, Pazar günü de merkez ilçemizle devam edip, 15 Aralık’ta ise Bucak’ın delege seçimini tamamlayıp delege seçim sürecini tamamlamış olacağız.
Şubat-Mayıs arası da ilçe kongrelerimizi yapıp il kongremizle beraber kongre sürecini tamamlamış olacağız.” diyerek görevine yeni atanan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz’un her zaman yanında olacaklarını ifade etti.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal da ilçe başkanı ile birlikte birlik ve beraberlik içerisinde bir çalışma sergileyeceklerini ifade etti.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz ise konuşmasında: “18’li yaşlarımdan itibaren, Gençlik kolları ile başlayan bu kutlu davamda, bugün İlçe Başkanlığı görevinin şahsıma tevdi edilmesinin gururunu ve onurunu yaşıyorum. Tüm teşkilatlar olarak ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza yeni bir soluk kazandıracak, bu kutlu görevi layıkıyla ve davanın şuuru ile ifa etmeye çalışacağız.
Kuracak olduğumuz yeni yönetimde, partimizin ve genel başkanımızın hedef olarak gösterdiği 2023 vizyonuna uygun, davanın genlerine sahip olan, bu şuurla hareket eden, teşkilatımıza özveriyle ve fedakârlıkla katkıda bulunan arkadaşlarımızla, partimizin vizyonu ve misyonu doğrultusunda bir ekip oluşturacağız. Bu ekibi oluştururken davamızı bugünlere taşıyan, tecrübeleriyle bizlere katkı ve ilham sunacak, dava arkadaşlarımızla ve büyüklerimizle istişarelerde bulunacağız.
İl Başkanım Sayın Volkan Mengi, Milletvekillerim Sayın Yasin Uğur ve Sayın Bayram Özçelik, Belediye Başkanım Sayın Emrullah Ünal, Kadın Kolları Başkanım Sayın Hatice Dalgar, Gençlik Kolları Başkanım Sn. Hakan Eryiğit ve teşkilatımızın tüm kademelerinde emek sarf eden dava arkadaşlarımızla İlçemize hizmet ve davamızın bayrağını taşıma noktasında her zaman olduğu gibi birlik, dirlik ve beraberlik çerçevesinde tek vücut olarak çalışacağımız muhakkaktır.
Şahsıma görevlendirmenin yapılmasının ardından ilk olarak kutlayan aday arkadaşlarıma, arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden iyi dileklerini paylaşan tüm dostlarıma ve dava arkadaşla-rıma tek tek çok teşekkür ederim.
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e, İl Başkanım Sayın Volkan Mengi’ye, Milletvekillerimiz Sayın Yasin Uğur ve Sayın Bayram Özçelik’e, Belediye Başkanımız Sayın Emrullah Ünal’a ve partimizin tüm teşkilatlarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM