• DOLAR
  5,9487
  %0,08
 • EURO
  6,5486
  %-0,03
 • ALTIN
  300,26
  %-0,73
 • BIST
  7,7304
  %-0,40
“Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz”

“Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz”

“Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz” Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yunus Emre Mahallesi Sultan Hamit Caddesinde yol genişletme çalışmaları yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, “Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz.”dedi. Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yunus Emre Mahallesi Sultan Hamit caddesinde […]

“Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz”
Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yunus Emre Mahallesi Sultan Hamit
Caddesinde yol genişletme çalışmaları yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye
Başkanı Emrullah Ünal, “Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz.”dedi.
Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yunus Emre Mahallesi Sultan Hamit caddesinde yolun genişletme çalışmalarına başladı.
Sultan Hamit caddesinde Bucak Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde bölgede trafik akışı rahatlamış olacak. İncelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Emrullah ÜNAL, Sultan Hamit caddesinde adım adım ilerleyerek vatandaşlarla görüşüp rızası alınarak genişletme çalışmalarına başlanıldığını belirtti. Sultan Hamit caddesinde Fen işleri ekiplerimizin yapmış olduğu çalışma sonrası bu bölgede yaşayan vatandaşımızın yaşadığı olumsuzlukları ortadan kaldırarak trafik akışını rahatlatacağız. Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz. Bu caddemizde yol genişletme çalışması bittikten sonra duvar örerek, parke çalışması da yaparak tamamlamış olacağız. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan mahalle halkına teşekkür ediyorum.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?